Villa Meri sviit 2020-07-16T11:20:43+03:00

Villa Meri sviit

E S I M E N E  K O R R U S

Villa Meri sviidid asuvad peamaja esimesel ja teisel korrusel. Sviidis on kaks tuba, milles ühes on kamin. Magamistoas on kaks voodit ning suures toas lahtikäiv diivan (kokku neli voodikohta). Soovi korral saab tuppa paigutada ka lisavoodi.

HOMMIKUSÖÖK

Majutuse esimesel korrusel asub hommikusöögi buffee. Gluteeni- ja laktoositalumatuse korral saame pakkuda ka alternatiivset hommikusööki. Selleks tuleb see eelnevalt meile teada anda.

HOOV

Villa Meri külalised saavad puhata ja grillida suures tagahoovis. Hoovis on päikese võtmiseks lamamistoolid ning lastele väike mängunurk kiige, liivakasti ja väikse majakesega. Hoovis on olemas parkimisplats ja selle täitumisel on Villa Meri maja ees rahulik tänav, millel parkimine on tasuta.

VILLA MERI LÄHEDAL

Majutuse lähedal asub rohelust täis linnapark läbi mille on mõnus jalutada Pärnu vanalinna. Viie minutiline jalutuskäik. Kogu vanalinna melu ja olu on külastamist väärt.

Majutusest kümne minutiline jalutuskäib läbi rohelisete alleede viib külastajad Pärnu randa. Mitmete parkide, söögikohtade, päikesevõtuks lamamistoolide ja meres ujumise võimalusega on Pärnu rand suviti üks populaarseim puhkusepaik.

Õhtuti on vanalinna ja pärnu ranna lähistel avatud mitmed ööklubid ja baarid ning peale pidustusi on Villa Meri majutus vaid jalutuskäigu kaugusel.

Küsimuste korral kirjutage pille@villameri.ee .

Meelejäävad hetked Villa Meris.

K ü s i   t o a   s a a d a v u s t

Kirjuta meile!

Nimi

Email

Telefon

Saabumisaeg

Lisavoodi Jah

Sõnum

Villa meri sisehoovVilla meri sisehoov