Twin or Double kaheinimese toad 2020-07-16T11:23:23+03:00

Kahekohalised toad

P E A M A J A S

Villa Meri teisel korrusel asuvad kahe kuni nelja voodikohaga toad. Soovi korral saab tuppa paigutada ka lisavoodi. Tubades on olemas dušš ja WC ning kahel magamistoal on ka ühine rõdu.

HOMMIKUSÖÖK

Majutuse esimesel korrusel asub hommikusöögi buffee. Gluteeni- ja laktoositalumatuse korral saame pakkuda ka alternatiivset hommikusööki. Palun meile sellest eelenevalt teada anda.

HOOV

Villa Meri külalised saavad puhata ja grillida suures tagahoovis. Hoovis on päikese võtmiseks lamamistoolid ning lastele väike mängunurk kiige, liivakasti ja väikse majakesega. Hoovis on olemas parkimisplats ja selle täitumisel on Villa Meri maja ees rahulik tänav, millel parkimine on tasuta.

VILLA MERI LÄHEDAL

Majutuse lähedal asub rohelust täis linnapark läbi mille on mõnus jalutada Pärnu vanalinna. Viie minutiline jalutuskäik. Kogu vanalinna melu ja olu on külastamist väärt.

Majutusest kümne minutiline jalutuskäib läbi rohelisete alleede viib külastajad Pärnu randa. Mitmete parkide, söögikohtade, päikesevõtuks lamamistoolide ja meres ujumise võimalusega on Pärnu rand suviti üks populaarseim puhkusepaik.

Õhtuti on vanalinna ja pärnu ranna lähistel avatud mitmed ööklubid ja baarid ning peale pidustusi on Villa Meri majutus vaid jalutuskäigu kaugusel.

Küsimuste korral kirjutage pille@villameri.ee .

Meelejäävad hetked Villa Meris.

TubaVoodi
Tuba nr 1Kahekohaline voodi
Tuba nr 2Kaks ühekohalist voodit + rõdu
Tuba nr 3Kaks ühekohalist voodit  + rõdu
Tuba nr 4Kaks ühekohalist voodit
Tuba nr 5Kaks ühekohalist voodit
Tuba nr 6 – Villa Meri sviitKahekohaline voodi + diivanvoodi 160 cm
Tuba nr 7 – Villa Meri sviitKahekohaline voodi + diivanvoodi 120 cm
III korrus puhketuba / 8 Kolmanda korruse puhketoas diivanvoodi

K ü s i   t o a    s a a d a v u s t

Kirjuta meile!

Nimi

Email

Telefon

Saabumisaeg

Lisavoodi Jah

Sõnum

Villa Meri sisehoov
Peamaja